Invisalign - Dosiahnutie úsmevu vašich snov

Invisalign - Dosiahnutie úsmevu vašich snov

Moderná technológia uľahčila život a mnoho procesov bolo oveľa pohodlnejšie. Platí to aj vtedy, keď ide o zvládnutie zúbkovaných zubov; teraz existuje technológia, ktorá je nielen pohodlná, ale aj štýlová. Teraz môžete pohodlne zuby narovnať liečbou známymi ako Invisalign. Vyškolení zubári poskytujú túto liečbu, ktorá je prispôsobená vášmu konkrétnemu prípadu, aby vám poskytla najlepšie výsledky.

Výber zubára Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky liečby, mali by ste sa dostať do kontaktu so zubným lekárom, ktorý je zaškolený na poskytnutie lieku Invisalign. Počas prvého stretnutia vás zubár dôkladne posúdi a potom vám poradí, či ste vhodným kandidátom na Invisalign. Ak ste dobrým kandidátom, je dobré v tomto bode získať čo najviac informácií o liečbe. Nezabudnite potvrdiť, koľko vás bude stáť a či ste zaň poistení.

Liečebný plán Váš lekár bude musieť vypracovať plán liečby pre vás tým, že si zuby dojmy. Taktiež urobí snímky a röntgenové snímky a vytvorí trojrozmerný obraz zubov pomocou Invisalignu. Zubní lekári zvyčajne používajú tento obrázok na určenie, ako dlho trvá liečba. Budete tiež schopní zistiť, ako sa vaše zuby budú pozerať na každú fázu liečby a konečný výsledok.

Nosenie zarovnávačov Použitím liečebného plánu, ktorý vytvoril, bude lekár vyvíjať špeciálne prispôsobené zarovnávače špeciálne pre vaše zuby. Tieto zarovnávače sú vyrobené z číreho plastu a takmer nikto nevšimne, že ste liečení. Zarovnávače sú tiež hladké a nedráždia vaše tváre a ďasná, takže ich nájdete veľmi pohodlné na nosenie.

Zvyčajne budete musieť nosiť súpravu zarovnávačov po dobu dvoch týždňov, po ktorej budete nosiť ďalšiu sadu. Zuby sa začnú pohybovať pomaly a jemne do požadovanej polohy. Pri používaní lieku Invisalign môže zubár odporučiť, aby ste nosiči zarovnávali 22 hodín denne - môžete ich odstrániť pri jedle, čistení a flossing.

Zubné stretnutia Váš lekár bude chcieť skontrolovať priebeh liečby približne každé štyri týždne. Počas schôdzok dostanete ďalšiu sadu zarovnávačov, ktoré budete používať, až do nasledujúcej schôdzky. Dĺžka vašej liečby bude závisieť od toho, koľko zubov bude musieť prejsť, aby ste dosiahli požadovanú pozíciu. Zvyčajne trvá asi 12 až 18 mesiacov, kým dokončíte liečbu.

Čistenie podrážok Je dôležité, aby boli zarovnávače čisté, aby nedochádzalo k zápachu. Správne čistenie zarovnávačov tiež zabezpečí, že nebudú odfarbiť, a preto budú ostré. Môžete mierne vyčistiť vyrovnávače a opláchnite ich vlažnou vodou. Môžete tiež príležitostne namočiť v čistiacich kryštáloch Invisalign alebo čistiacich prostriedkoch na umelé nechty, aby ste ich udržali čisté a voňajúce čerstvé. Takisto by ste sa mali uistiť, že si dôkladne očistite zuby a navlhčite ich predtým, než opätovne vložte zarovnávače, aby ste zaistili, že pod zarovnávačmi nie sú zachytené žiadne častice potravín.

stomatologicke potreby

LED svetlá nie sú len pre nové lode 22.07.2019
Ten výber správneho jasu pre vaše LED pasik svetla 13.07.2019
Zbohom, profesionálni profesionáli v oblasti sociálnych médií 11.07.2019
Štvrtý júlový večierok 11.07.2019
Fantastický v Hollywood Studios v Orlande je Disney príbeh fantázie 11.07.2019
Rôzne veľkonočné tradície po celom svete 11.07.2019
IBM 000-061 Certifikačná skúška Prehľad 11.07.2019
Získanie on-line vzdelávania, aby ste sa stali zubným asistentom 23.04.2019
Invisalign - Nastavte si úsmev rovno 23.04.2019
Invisalign - riešenie nesprávnych zubov 23.04.2019
Invisalign - Dosiahnutie úsmevu vašich snov 23.04.2019
Invisalign - o procese a ako funguje 23.04.2019
Úvod do zubnej starostlivosti 23.04.2019
Informácie o kozmetickom zubnom lekárstve 23.04.2019
LED osvetlenie - budúcnosť energeticky efektívneho osvetlenia 23.04.2019