Invisalign - riešenie nesprávnych zubov

Invisalign - riešenie nesprávnych zubov

Ak ste boli v minulosti u zubára, viete, že to nie je zábava. Pri výbere by ste radšej nemali chodiť na zubnú kliniku. Našťastie môže byť zubná návšteva príjemná. Pravdou je, že sú ortodontistmi, ktorí sú mimoriadne dobre vyškolení a naozaj sa starajú o svojich pacientov. Vedia, ako sa cítite tak pohodlne a doma, že ste ani neuvedomili, že vaša liečba skončila. Nie je to úžasné? Invisalign Liečba Máte krivé zuby? Ak tak urobíte, Invisalign je určite spôsob, ako ísť. Vo vás nájdete mnoho skúsených ortodontikov, ktorí sú schopní liečiť vás. Invisalign sa v priebehu rokov rozrastal. Mnohí pacienti si vyberú túto metódu na opravu svojich kruhovitých zubov.

dizajn Tu je postup liečby Invisalignom. Sekvencie zarovnávačov sú individuálne prispôsobené vašim zubom. Materiál použitý pre zarovnávače je číry plast. Jednoducho ho nosíte cez zuby. Keďže materiál je celkom hladký, nemali by ste cítiť žiadne nepríjemné pocity. A čo je najdôležitejšie, nemusíte sa obávať ľudí, ktorí si to všimli. Zarovnávače sú takmer neviditeľné, čo znamená, že väčšina ľudí si ich nevšimne, dokonca aj keď sa široko usmievate.

Postup pri liečbe Prvá vec, ktorú chcete urobiť, je rozhodnúť, či chcete zaobstarať liečbu Invisalignom. Ak tak urobíte, ďalšou dôležitou vecou je nájsť vysoko kvalifikovaného lekára. Je dôležité, aby ste vedeli, že nie každý ortodontist je vycvičený na vykonávanie Invisalignu. Našťastie prevádzkuje množstvo ortodontických kliniky v tejto oblasti. Preto je pre vás veľmi výhodné, ak chcete uskutočniť stretnutie s lekárom podľa vášho výberu.

Pri vašej prvej návšteve Vám lekár oznámi, či je liečba Invisalignom pre Vás vhodná. Ak je Invisalign skutočne najvhodnejšou liečebnou metódou pre vás, lekár začne vytvárať dojem pre vaše zuby. Akonáhle sa to stane, lekár vytvorí digitálny obraz, ktorý je trojrozmerný.

Ako funguje liečba Pri trojrozmerných obrázkoch lekár začne vypracovať plán liečby podľa predpokladaného pohybu zubov počas každej fázy liečby. Budete tiež môcť dobre pozrieť, ako vyzerajú vaše zuby po ukončení liečby. Zarovnávače sa potom navrhnú zodpovedajúcim spôsobom. Akonáhle sú zarovnávače hotové, začnete ich nosiť. Po určitom časovom rámci budete musieť nosiť inú sadu zarovnávačov. Pre väčšinu pacientov ide zvyčajne o 14 dní. Odporúča sa, aby ste navštívili svojho zubára aspoň raz za šesť týždňov, aby mohli sledovať pokrok.

Ako získať najlepšie výsledky Odporúča sa, aby ste zarovnali zarovnávače najmenej 20 až 22 hodín denne, ak chcete čo najlepšie využiť liečbu. Našťastie je pravdepodobné, že zarovnávače nespôsobujú podráždenie Vašich úst. Preto by to nemalo byť pre vás problém. Je však dôležité ich odstrániť pri konzumácii jedla alebo pri čistení zubov. V danom čase sa zuby začnú stať rovnejšími.

Usmievaj sa naďalej Vaše zuby majú tendenciu po ošetrení posunúť späť na pôvodnú nežiaducu polohu. Našťastie môžete zabrániť tomu, aby sa to stalo použitím záchranárov. To vám pomôže udržať zuby v požadovanej novej polohe.

stomatologicke potreby

LED svetlá nie sú len pre nové lode 22.07.2019
Ten výber správneho jasu pre vaše LED pasik svetla 13.07.2019
Zbohom, profesionálni profesionáli v oblasti sociálnych médií 11.07.2019
Štvrtý júlový večierok 11.07.2019
Fantastický v Hollywood Studios v Orlande je Disney príbeh fantázie 11.07.2019
Rôzne veľkonočné tradície po celom svete 11.07.2019
IBM 000-061 Certifikačná skúška Prehľad 11.07.2019
Získanie on-line vzdelávania, aby ste sa stali zubným asistentom 23.04.2019
Invisalign - Nastavte si úsmev rovno 23.04.2019
Invisalign - riešenie nesprávnych zubov 23.04.2019
Invisalign - Dosiahnutie úsmevu vašich snov 23.04.2019
Invisalign - o procese a ako funguje 23.04.2019
Úvod do zubnej starostlivosti 23.04.2019
Informácie o kozmetickom zubnom lekárstve 23.04.2019
LED osvetlenie - budúcnosť energeticky efektívneho osvetlenia 23.04.2019